De Imagerie

een audiovisueel, maatschappelijk brandend collectief. De Imagerie bestaat uit en door de samenwerking tussen Cordon Coffee, de Bosbar, Otark en verschillende filmmaaksters en -makers. Wij maken ontbijten en diners, produceren, schrijven en draaien films, organiseren filmfestivals, lezingen en screenings, branden koffie en bouwen zo nu en dan een installatie.

VISITE: Robin Vanbesien - UNDER THESE WORDS (SOLIDARITY ATHENS 2016) + Ben Russel - GREETINGS TO THE ANCESTORS (filmprogramma)

Di 27 februari 2018

VISITE: Justine Capelle - MAREGRAVE + Pedro Almodóvar - HABLE CON ELLA (filmprogramma)

Wo 28 februari 2018

VISITE: Edwin Carels - Presentatie + Vertoning ‘HOMELESS MOVIES’ + Vava - VAVA'S VIDEO (filmprogramma)

Do 01 maart 2018

VISITE: Herman Asselberghs - FOR NOW + Mieriën Coppens - CARRY ON + Els Opsomer - 10TH OF NOVEMBER | 09:05 (filmprogramma)

Vr 02 maart 2018

VISITE: Saddie Chuoa - THE CHOUAS, A WORK IN PROGRESS - #EPISODE 1&3 + Nicole Van Goethem - EEN GRIEKSE TRAGEDIE + Heiny Srour (filmprogramma)

Za 03 maart 2018

VISITE: Wim Catrysse - OUTPOST + Carlos Klein - WHERE THE CONDORS FLY (filmprogramma)

Do 09 augustus 2018

VISITE: Anne Ausloos - SUSPENSIE + Charles & Ray Eames - POWERS OF TEN AND THE RELATIVE SIZE OF THINGS IN THE UNIVERSE (filmprogramma)

Vr 10 augustus 2018

VISITE: Eva L'Hoest - Kortfilmprogramma

Za 11 augustus 2018

VISITE: Black speaks Back - EUPHORIA + Wanuri Kahiu - PUMZI (filmprogramma)

Zo 12 augustus 2018

VISITE: Isabelle Tollenaere - THE REMEMBERED FILM + Aleksander Sokurov - SOLDIERS DREAM + Corinna Schnitt - ONCE UPON A TIME (Tierfilm) + Mati Diop - ATLANTIQUES (filmprogramma)

Ma 13 augustus 2018

VISITE: Heleen Declercq - GIRLHOOD + Maceo Frost - RAISED BY KRUMP & Frank Ocean - NIKES (filmprogramma)

Di 14 augustus 2018

VISITE: Hugo Amoedo - EUROPA + Xurxo Chirro - VIKINGLAND (filmprogramma)

Wo 15 augustus 2018

VISITE: Michelle Williams Gamaker - HOUSE OF WOMEN + Michael Powell - PEEPING TOM (filmprogramma)

Do 16 augustus 2018

VISITE: Effi Weiss & Amir Borenstein - SOUS LA DOUCHE, LE CIEL + Emmanuel Grass - ETRE VIVANT (filmprogramma)

Vr 17 augustus 2018

VISITE: Laure Prouvost - WANTEE & DIT LEARN + John Latham - SPEAK (filmprogramma)

Za 18 augustus 2018

VISITE Special: Marine Hugonnier - TRILOGY (filmprogramma)

Ma 11 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Gitte Le Bruyn & Joachim Badenhorst (performance) + Martha Colburn - 'Dolls Vs. Dictators' + Jacky De Groen - 'Spermaceti'

Vr 15 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Bie Michels - ‘La couleur de la brique’ + Trinh T. Minh-ha - ‘Reassemblage’

Za 16 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Hooman Jeddy - ‘Beeldbuitenkader’ (expo) + Sergei Paradjanov - ‘Sayat Nova’

Zo 17 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Lazara Rosell Albear - 'Yoko Osha: Volume II' + Mary Jimenez - 'Face Deal'

Ma 18 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Fairuz Ghammam - البحر - al bahr + Heba Y. Amin - ‘I’m the Son of the Nile’ + Einstürzende Neubauten - ‘Perpetuum Mobile' + Fairuz - ‘move, move’ + Anna Petruželová - ‘P

Di 19 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Omar Al-Samarrai - 'Letter from Brussel
s' + Angela Al-Souliman - 'Cheers!' + Béla Tarr - ‘Journey on the plain'

Do 21 februari 2019

(volzet) VISITE FILM FESTIVAL: Michiel Robberecht - 'Peer Gynt' + Federico Fellini - 'Prova d’orchestra'

Vr 22 februari 2019

VISITE FILM FESTIVAL: Katrien Vermeire - 'Der Kreislauf' + 3 kortfilms

Za 23 februari 2019