Mega Bog + Leopard Skull

Zo 17 november 2019

Cocaine Piss + Bad Breeding + Mind Rays

Vr 22 november 2019

Emmanuel Jal & Nyaruach

Za 23 november 2019

Lightning Dust + DCIM + Humbros

Do 28 november 2019

MCLX presents Newmoon

Vr 29 november 2019

Spectral Voice + Grave Miasma + Kosmokrator

Vr 06 december 2019

Jaap Blonk's Retirement Overdue

Di 10 december 2019

Codasync - Ten years of Mows Galore

Vr 13 december 2019

Acid Mothers Temple + Petbrick (w/ Iggor Cavalera)

Vr 08 november 2019

Profanatica + Demonomancy

Do 07 november 2019

The Detroit Cobras + Thee Andrew Surfers

Za 02 november 2019

State Champion

Wo 30 oktober 2019

Scientist = cancelled!

Di 29 oktober 2019

Khana Bierbood / คณะ เบียร์บูด

Za 26 oktober 2019

Sugai Ken + Iku Sakan

Do 24 oktober 2019

Nonlocal Waves: Quanta Qualia ~ Vica Pacheco ~ Orphan Drift ~ Accou ~ Sandra Lolax & Lendl Barcelos

Za 05 oktober 2019

Hiroe Morikawa

Do 24 oktober 2019

Orange Black plays It's Electric

Vr 11 oktober 2019

Sulphur Aeon + Chapel Of Disease

Ma 30 september 2019

John McEntire & Sam Prekop

Vr 04 oktober 2019

Poor Isa + Under the reefs Orchestra

Do 19 september 2019

Idris Ackamoor and The Pyramids + Black Zone Myth Chant

Za 12 oktober 2019

Drab Majesty + Hide + Kontravoid + Kollaps + SRSQ

Vr 27 september 2019

Nihiloxica

Do 26 september 2019

Civic + The Stroppies + Gūtara Kyō

Wo 18 september 2019

Trappist + Despise You + Circle One + Hetze + Slavemaker

Do 12 september 2019

Arabnormal + Nubots + Snakebite

Za 14 september 2019

DARK BUDDHA RISING + WAYFARER

Ma 08 april 2019

IRREVERSIBLE ENTANGLEMENTS with Moor Mother + THE ÅNGSTROMERS (AV SHOW) + ANN EYSERMANS & JOHN DIKEMAN

Vr 03 mei 2019

ULTHA + VANUM + FAUNA + L'ACEPHALE + SEETHR

Ma 22 april 2019

DERANGED + LENG TCH'E + INTO SICKNESS + VOLIERE

Zo 27 januari 2019

THE THING

Za 20 oktober 2018

EYEHATEGOD + ALKERDEEL (Uitverkocht!)

Ma 30 april 2018

BRUTUS + MANTIS (uitverkocht)

Za 12 mei 2018

FROM WOLVES TO WHALES: Rempis, Corsano, Wooley, Niggenkemper

Wo 15 november 2017

Oorstof/Kraak: DIRAR KALASH + DANIEL DUCHAMP + DISPOSICION ASOLEADA + MIAUX AUX MIX

Za 30 september 2017

KING DUDE + THE RUINS OF BEVERAST + (DOLCH)

Ma 23 oktober 2017

ARCHGOAT - BÖLZER - SVARTIDAUDI - EGGS OF GOMORRH

Za 07 oktober 2017

BATUSHKA + NOCTEM

Di 16 mei 2017

DOOL + ŠKAN

Do 04 mei 2017

BRIQUEVILLE album release

Vr 31 maart 2017

JOOKLO ZAPPA + THE SELVA + LAUROSHILAU

Vr 12 mei 2017

WEDERGANGER + DJEVEL + PANCHRYSIA

Do 09 februari 2017

LES DISCRETS + CATAYA + THURISAZ

Do 26 januari 2017

Closet Of Records + Dropa Disc labelnight met JEPH JERMAN & TIM BARNES (live)

Do 16 februari 2017

DARKEN THE MOON VII: PRIMORDIAL + MARCHE FUNÈBRE + ALKERDEEL (sold out)

Za 25 maart 2017

DEAD CONGREGATION + INCARCERATION + INCINERATE + LLUVIA

Do 27 oktober 2016

IL SOGNO DEL MARINAIO (ft. Mike Watt) + KING CHAMPION SOUNDS (ft. G.W Sok) + BABY FIRE (ft. Eve Libertine) + FOREST MANAGEMENT

Do 29 september 2016

WORMLUST + MANNVEIRA + WITCHTRAIL

Ma 10 oktober 2016

ACHERONTAS + SINMARA + SLIDHR + SHRINE OF INSANABILIS

Ma 05 september 2016

IXXI + DJEVELKULT + ABSOLUTUS

Di 07 juni 2016

OORSTOF: Alan Licht & Tetuzi Akiyama + Tandaapushi + Mars Williams

Di 24 mei 2016

DER BLUTHARSCH and the infinite church of the leading hand + CONCATENATUS + DARK BUDDHA RISING

Di 12 april 2016

QUINTRON & MISS PUSSYCAT + VOLMACHT

Ma 11 april 2016

CONAN + HEMELBESTORMER

Di 19 april 2016

ORANSSI PAZUZU + ASHTORETH

Ma 21 maart 2016

HEXVESSEL + NEW KEEPERS OF THE WATER TOWERS

Zo 10 april 2016

ISVIND + THE STONE + SARKOM + ARS VENEFICIUM

Vr 11 maart 2016

DRAGGED INTO SUNLIGHT + GNAW THEIR TONGUES

Za 13 februari 2016

DESTINATION EARTH: WILTED WOMAN + WINGED SIMIANS + LASER POODLE

Vr 15 januari 2016

MAD PROFESSOR DUB SHOW

Di 10 november 2015

Ondergronds presents : BOLZER + ASCENSION + VASSAFOR + DYSANGELIUM

Vr 20 februari 2015

Kraak & Ultra Eczema presenteren: DE RUG VRIEND! met o.a ROBERT TURMAN, MATT KREFTING, JSCA, VOLMACHT, INFUSE HUDDLE

Za 23 augustus 2014